Prekid utakmice u Brezovi

Predposljednje jesensko kolo u 2. ŽNL bilo je prilično burno. Na utakmici u Brezovi u 82. minuti gostujući igrači napušt

Predposljednje jesensko kolo u 2. ŽNL bilo je prilično burno. Na utakmici u Brezovi u 82. minuti gostujući igrači napuštaju teren i sudac Sokolić prekida utakmicu. U Gubaševu su se pak potukli navijači.

U prilično čvrstoj utakmici u Brezovi pri vodstvu domaćeg Vatrogasca 4:0, kapetan gostujuće momčadi Mario Ožeg dobio je crveni karton zbog udaranja suparničkog igrača rukom u toku igre.

Vidno nezadovoljan tom odlukom prilikom napuštatnja terena prvo nogom udara u kućicu za pričuvne igrače, a zatim je i nekoliko puta udario vratima od svlačionice.

Nezadovoljni ovakvim ponašanjem domaći redari upozoravaju igrača na nedolično ponašanje. Misleći valjda da ga redari žele tući svi igrači Milengrada potrčali su do svlačionica, a kako su napustili teren sucu Sokoliću nije preostalo ništa drugo nego da prekine utakmicu.

U Gubaševom je pak verbali sukob perastao u fizički. Stariji gostujući navijač udario je šakom u glavu domaćeg navijača, koji mu je nakon toga uzvratio silom. Intervenirala je i policija.