Ivančica pala u završnici

4. NL – središte skupina A: 22. kolo: Ivančica – Zagreb 0:3

U 22. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je dočekala Zagreb. Iz kola u kolo sve je teža situacija za zadnju ekipu prvenstvene ljestvice, no dok postoji teorija, nada se ne smije ugasiti. Nada da će krenuti i pozitivni rezultati. I u ovoj utakmici, iako i dalje sa velikim problemima sa ozljedama, Ivančica se dugo držala u rezultatskom egalu, nadajući se da može iznenaditi favoriziranog protivnika. No, pokušaji domaćina nisu urodili plodom, a u završnici Zagreb je stigao do sva tri boda. U 73. minuti za 0:1 zabio je Ivor Zbožil, a sve dvojbe otklonio je Marko Puškarić, golom za 0:2 u 78. minuti. Zbožil je zabio još jednom i to u 83. minuti za konačnih 0:3. U 23. kolu Ivančica ima jako teško gostovanje kod Ravnica, koje se sa Mladosti iz Zaboka bore za naslov.