Pavleki pobijedili Bedekovčinu

3. HRL središte: 18. kolo: RK Pavleki – RK Bedekovčina 36:31

Dejan Končić

Rukometaši Bedekovčine u 18. kolu 3. HRL središte gostovali su u Dubravi kod Pavleka. Bila je to utakmica sa puno golova u kojoj je na poluvremenu vodila Bedekovčina sa 17:18. U nastavku igra se jedno vrijeme gol za gol, pa Bedekovčina drži prednost. No, na 23:24 Pavleki rade seriju od četiri gola, preuzimaju vodstvo i drže ga do kraja, za konačnih 36:31. Dejan Končić opet je zabio najviše za Bedekovčinu, ukupno 13 golova, a Igor Petrovečki i Karlo Jurina zabili su po pet golova. Nakon ovog kola Končić i dalje vodi na ligaškoj ljestvici strijelaca sa okruglih 200 golova. Bedekovčina pak trenutno drži treće mjesto sa 24 boda, tri manje od Odeme i deset manje od Ivanić Grada. U 19. kolu Bedekovčina opet gostuje i to kod Gorice 2.

RK PAVLEKI – RK BEDEKOVČINA 36:31 (17:18)

ZAGREB: SD Dubrava, GLEDATELJA: 70

Suci: Erceg, Vidaković (oba Bjelovar)

BEDEKOVČINA: Pavetić, T. Turković 1, Srebačić 1, Martinić, Majer, Sojč 1, Skočaj, Jambrek 1, Petrovečki 5, D. Končić 13(3), Jurina 5(1), Pripeljaš 4; trener: Zlatko Belančić