Pobjede Zagorca KR i Gaja, poraz Tondacha

Komentar 21. kola III. NL-centar

U 21. kolu III. NL-centar važne su gostujuće pobjede ostvarili Zagorec KR i Gaj Mače. Krapinčani su se pobjedom protiv Samobora priključili na korak „gornjem domu“, dok se Gaj vratio u sam vrh i dijeli treće mjesto s Maksimirom koji je kod pretposljednje Save osvojio samo bod, a junak Save bio je vratar Đurđek koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade postigao izjednačujući pogodak. Tondach je nažalost ponovno poražen, no teško je bilo za očekivati da će protiv zahuktalog Lučkog napraviti nešto više. Nakon sumorne jeseni probudili se petirnjska Mladost koja se „tricom“ Kurilovcu probila na 12. mjesto. Važno gostujuću pobjedu ostvarila je Zelina u Lukavcu i tako se na četiri boda odvojili od Save i Tondacha. HAŠK je na svom travnjaku protiv Vrapča stigao do boda u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice. Segesta je ostala na vrhu nakon gostujuće pobjede u Bistri, a najljepšu priču trenutno imaju Ponikve koje su bile uvjerljive protiv Dinama OO i probile se već na petu poziciju.

U idućem kolu očekuje nas zagorski derbi u Maču gdje će u subotu u 11 sati snage odmjeriti Gaj Mače i Tondach, dok će istog dana u 16 sati Zagorec KR u Podgori dočekati Savu Strmec.

Rezultati 21. kola:

TONDACH – Lučko 0:3 (Kiš 15', Čičković 24', Desić 65')

Trešnjevka – GAJ MAČE 1:2 (Agatić 61'/Mazalović 20', Šaban 74' 11m)

Samobor – ZAGOREC KR 1:2 (Krajačić 53'/ Korytskyi 36', Hanžić 81')

Ponikve – Dinamo OO 4:1 (Koletić 24', Brdsko 28', Fajdiga 45+1, Jadek 84'/Puntar 86' 11m

Mladost P – Kurilovec 3:0 (Vranić 12', 17', Alapić 45'+1')

HAŠK 1903 – Vrapče 1:1 (Jurilj 90'/Jurilj 70' AG)

Lukavec – Zelina 0:2 (Garić 53', Pličanić 63')

Sava Strmec – Maksimir 1:1 (Đurđek 90'+2/Regvar 57')

Bistra – Segesta 1:2 (Dansou 90'+3/Martinović 55', Đurak 65')