[SJAJNI RUKOMETAŠI] Uvjerljiva Bedekovčina potvrdila naslov

Kadeti RK Bedekovčina, 2004. godište i mlađi odigrali su u subotu utakmicu 3. kola lige za prvaka, 2. hrvatske kadetske rukometne lige. U svom zadnjem nastupu Bedekovčina je dočekala Slogu Novoselec Križ. Bila je to zapravo slavljenička utakmica, jer je Bedekovčina i kolo prije nje osigurala nastup
u 1. ligi ove generacije, ali je imala ipak i rezultatsku draž, jer bi s bodom osigurali i 1. mjesto ispred Novske. A zapravo, vrlo brzo bilo je jasno da Bedekovčina na ovom susretu neće imati nikakvih problema. Gosti supoveli u 1. minuti, ali vrlo brzo domaćini serijom odlaze na 5:1, pa na 12:3, a do odmora i na 19:6. Čvrsti, motivirani i vrlo raspoloženi u obrani domaći igrači lakoćom su rješavali probleme i uglavnom u kontrama punili mrežu Marka Tomića. Ako je trebalo i na postavljeni napad, problema nije bilo. Rotacije u nastavku, dozvolile su koji gol više gostiju no na kraju je Bedekovčina stigla do okruglih 20 razlike, 37:17. Ovaj puta
najbolji strijelac bio je Kristijan Kuleš sa 9 golova, dok je Patrik Boroš dodao 8 golova. U strijelce su se upisali svi igrači, njih 12 osim golmana Majera i Kotarskog. Tako je Bedekovčina na koncu osvojila 1. mjesto, ispred Novske, proslavila uspjeh i plasman u 1. hrvatsku kadetsku ligu ove generacije, a vrlo skoro će se trebati okrenuti pripremama za taj veći rang natjecanja.

RK BEDEKOVČINA- RK SLOGA NK 37:17 (19:6)
BEDEKOVČINA Dvorana SŠ Bedekovčina; Sutkinje Hanić i Vujić, obje Zagreb: GLEDATELJA: 100
BEDEKOVČINA: Majer, L. Končić 1, K. Kuleš 9, Pavetić 1, Boroš 8, Šenjug 2, Merkaš 3, Gregurić 2,
Brezak 2(1), Kotarski, Jambrek 1, Meštrović 3, Tkalčević 1, M. Kuleš 4; TRENER: Denis Mikulec