Košarkaši Zaboka izgubili od Borika Puntamike

U prvoj četvrtini igra je bila izjednačena da bi se poslije toga domaćin odlijepio, pa se na odmor otišlo sa 45 : 37.

Na kraju treće četvrtine Zabok se ponovo približio na pet koševa razlike, ali su domaći košarkaši poslije toga kontrolirali utakmicu i sigurno je priveli kraju u svoju korist.

Trener Zabočana Dragutin Črnjević rekao da je da su predviđali da je gostovanje u Jazinama teško, ali su se ipak nadali da će ostaviti bolji dojam. U momčadi Zaboka najviše koševa postigao je Robert Lež 14, Ivanov 13.

S omjerom 3 pobjede i 4 poraza Zabok je na prvenstvenoj ljestvici šesti, a isti omjer imaju i peta Dubrava, sedmi Trogir, osma Svjetlost i deveti Dubrovnik. Vodi Cedevita sa šest pobjeda i jednim porazom.