Na Varaždinskim polumaratonu Dražen Dinjar obranio naslov prvaka države

Na jučerašnjem, 15. Varaždinskom polumaratonu, član gornjostubičkog Atletskog kluba Rudolf Perešin, Dražen Dinjar, obranio je prošlogodišnji naslov prvaka države.

Inače ukupno je Dinjar bio peti, ali prvi od hrvatskih predstavnika. Od ostalih Gornjostubičana u ukupnom je poretku Matija Grabovečki bio 14., Željko Lukina 27., Darko Jurković 94. i Josip Kosec 125. U ekipnom poretku Gornjostubičani su bili prvi.

Na utrci na pet kilometara ukupni pobjednik bio je Matija Lukina, koji je ujedno postavio novi rekord staze.

U kategoriji starijih juniora Martin Papišta je bio drugi, Nikola Škvorc treći i Ante Pešec četvrti. Također su održane i utrke djece, gdje su Gornjostubičani osvojili osam medalja.

Prvo mjesto u svojoj kategoriji osvojio je Stjepan Novina, druga su osvojili Sebastijan Labaš, Stanislav Novina, Josip Labaš i Valentina Hegol, a treća Filip Sekalec, Dario Oreščanin i Valentina Labaš.