Bedekovčina krenula pobjedom

1. kolo 3. HRL središte, Liga za prvaka: RK Dinamo Zagreb – RK Bedekovčina 28:33

Rukometaši Bedekovčine u nedjelju su otvorili natjecanje u ligi za prvaka 3. HRL središte. U 1. kolu Bedekovčina je gostovala kod Dinama Zagreb i slavila sa 33:28. U prvom poluvremenu ekipe su se na početku izmjenjivale u vodstvu, ali češće je vodila Bedekovčina i na odmor otišla sa 14:16. U nastavku gosti malo dižu prednost, ali se i domaćini povremeno vraćaju, no u završnici sa odličnim obranama Majera i na krilima raspoloženog Končića Bedekovčina ipak odlazi na mirnih 28:33. Dejan Končić je imao sjajno večer sa čak 17 golova. Dinamo je predvodio Zlatko Gvozdanović sa 11 golova. Bedekovčina je na 5. mjestu sa 6 bodova, a u 2. kolu dočekuje PPD Zagreb 2, koji je na 3. mjestu, također sa 6 bodova.

RK DINAMO ZAGREB – RK BEDEKOVČINA 28:33 (14:16)