Dinjar drugi na Varaždinskom polumaratonu

Na trinaestom Varaždinskom polumaratonu (21 km trčanja), međunarodnog karaktera, u sklopu te utrke održano je i državno prvenstvo za hrvatske atletičare u polumaratonu (21 km).

Najbolje plasirani atletičar iz gornjostubičkog kluba Rudolf Perešin bio je Dražen Dinjar koji je osvojio 4. mjesto u ukupnom poretku same utrke, a 2. mjesto za prvenstvo Hrvatske iza Slavka Petrovića koji je bio ukupni pobjednik. Od ostalih članova Matija Grabrovečki bio je 14., Željko Lukina 50., Josip Kosec 72., Ivica Sekalec 109., Davor Turk 114., Zoran Sadaić 123., između ukupno 235 muških i 40 ženskih natjecatelja.

Osim glavne utrke održana je još utrka građana i juniora na 8 km te utrka srednjoškolaca na 2,2 km.

U utrci za srednjoškolce Ante Pešec zauzeo je 3. mjesto u muškoj, a Petra Postružin u ženskoj konkurenciji.

Na utrci građana i juniora na 8 km, Matija Lukina bio je ukupno drugi, Dinko Frajzman sedmi (2. od starijih juniora), Nikola Škvorc 9. (2. od mlađih juniora), Ante Pešec 10. (3. od starijih juniora) te Alen Turčić 23. (4. od mlađih juniora).