Dobri rezultati Olimpovaca

Na 25-metarskom bazenu PVC Mladost održano je kadetsko Prvenstvo Hrvatske u plivanju

Na 25-metarskom bazenu PVC Mladost održano je kadetsko Prvenstvo Hrvatske u plivanju na kojem je na nastupilo ok 160 natjecatelja u dobi 13 godina i mlađih plivačica i 14 godina i mlađih plivača koji su isplivali zadane norme natjecali su se u muškoj i ženskoj konkurenciji u 12 pojedinačnih disciplina i 3 štafetne. Svaka utrka je bila finalna i za prva tri plasmana su podijeljene medalje u kadetskoj kategoriji.
Među odličnim mladim plivačima Hrvatske bili su dvije kadetkinje i jedan kadet iz PK Olimp-Zabok, Nadja Gorupić, Helena Dinjar i Patrik Dinjar pod vodstvom trenerice Lare Očić.
Kadet Patrik Dinjar (2008. godište) nastupio je u ukupno pet disciplina. Najbolji je bio na 400 slobodno gdje je osvojio 9. mjesto. Na 200 slobodno osvojio je 12., na 400 mješovito 15., na 100 slobodno 17., a na 200 leđno 19. mjesto.
Kadetkinja Nada Gorupić (2009. godište) nastupila je na 100 leđno gdje je osvojila 19. dok je na 200 leđno osvojila 22. mjesto. (T. Zrinšćak)