Domaći poraz krapinskog Zagorca

Odgođena utakmica 3. kola III. NL-centar, ZAGOREC KR – Trešnjevka 1:2 (1:0)

U odgođenoj utakmici 3. kola III. NL-centar Zagorec KR poražen je kod kuće od Trešnjevke (1:2). Krapinčani su bolje otvorili i već u 9. minuti su poveli. Gostujući vratar Szczuka sapliće Kneza u svom kaznenom prostoru, pa sudac Krizmanić dosuđuje kazneni udarac za domaće. Najstrožu kaznu sigurno je realizirao Majcenić i doveo Zagorec KR u vodstvo od 1:0.

U nastavku preokret. Prvo je u 61. minuti stvari na početak vratio Bajan lijepim pogotkom za 1:1. I onda tri minute prije kraja regularnog dijela utakmice Krizmanić po drugi puta dosuđuje kazneni udarac, ovaj puta za goste. Iskusni Burić nije propušta šansu i postavlja konačnih 1:2.

Utakmica je odigrana po vrlo teškim vremenskim uvjetima, pa je tako uz jaku kišu akterima ovog dvoboja situaciju otežavao i jak vjetar. Krapinčani su propustili lijepu priliku da se priključe samom vrhu. Priliku za ispravak imaju već u subotu u 16,15 sati kada u Podgoru stiže Samobor.

ZAGOREC KR– TREŠNJEVKA 1:2 (1:0)

KRAPINA: SC Podgora, GLEDATELJA: 50, SUCI: Krizmanić, Čabaraja i Baković.

STRIJELCI: 1:0 Majcenić 9 (11m), 1:1 Bajan 61', 1:2 Burić 88' (11m).

ZAGOREC KR: Bruči, Štimac, Frinčić (69' Strabić), Stiperski, Knez, Majcenić (67' Krznar), Brčić, Šimunić, Landripet, Jazbec (82' Turniški), Hanžić (67' Korytskyi). TRENER: Tihomir Šeperac

TREŠNJEVKA: Szczuka, Agatić, Garić, Horvat (46' Seletković), Bajan (70' Mršić), Mioč (74' Pereža), Kelava (74' Runjić), Dominković, Burić, Ainadou (46' Čutura), Pavlic. TRENER: Dario Jančić