Gaj odigrao drugu pripremnu utakmicu

MAČE: Stadion NK Gaj. Gledatelja: 100. Suci: Zdravko Fotivec ( Špičkovina ), Nikola Kožar ( Donja Stubica ), Karlo Sumpor ( Gornja Stubica ).

Strijelci: 1:0 Šaban 4' – 11 m; 1:1 Filipović 12'; 1:2 Janušić 28'; 1:3 Radoš 40'; 1:4 Kovačić 45'; 1:5 Fintić 80'.

GAJ: Babić, Vukadin, Sambol, Deak, Cvrtila, Kovačić, Baneković, Postonjski, Haramustek, Šaban, Dačnik. Još su igrali: Strahonja, Benković, Kuharić, Sedak, Šoštarić, Mazalović, Aščić, Cicnjak, Bobek, Tepšić, Mutak, Rihtarić, Čehulić. Trener: Nema.

DUGO SELO: Kakša, Bastalec, Franjčić, Darojković, Filipović, Radoš, Tarasenko, Slunjski, Starčić, Kovačić, Janušić. Još su igrali: Barkić, Razum. Živković, Palić, Besek, Božanović, Marušić, Fintić, Barišić. Trener: Tihomir Šeperac.

U pripremnom susretu između treće ligaša, Gaj Mače, i drugoligaša, Dugo Selo slavili su gosti rezultatom 1:5. Susret su bolji otvorili igrači Gaja i već 4. minuti iz jedanaesterca došli u vodstvo da bi osam minuta kasnije euro golom sa 60 metara lobavši golmana Babića izjednačio kapetan Filipović.

U 28. minuti Janušić koristi grešku obrane i dovodi goste u vodstvo da bi od tog trenutka Dugo Selo preuzelo igru i do kraja prvog poluvremena još dva put zatreslo mrežu Babića.

U drugom dijelu uz brojne izmjene dominirao je Gaj stvorivši nekoliko izglednih prilika a najbolja je bila preko Postonjskog koji  je pogodio prečku iznad nemoćnog gostujućeg golmana. Ipak na kraju, 80. minuta, Fintić postavlja konačan rezultat od 1:5.