Hat-trick Abramovića za pobjedu Ravnica protiv Rudara DZ

3. kolo IV. NL-središte Zagreb - skupina A, Ravnice - RUDAR DZ 3:0 (2:0)

Ni u trećoj utakmici Rudar DZ nije uspio doći do prvih bodova u novoj sezoni. Momčad iz Dubrave Zabočke ovaj se tjedan pojačali Batinić i Rebrenjak iz Odre i Tomek iz Mladosti Zabok, no Ravnice su ipak bile prejak zalogaj i na kraju su slavile s uvjerljivih 3:0 Sva tri pogotka postigao je iskusni Ivan Abramović koji iza sebe ima bogato iskustvo, između ostalog i 50 utakmica u I. HNL.

U 15. minuti nakon korner s desne strane Gelo je odbio loptu, gostujuća obrana je zaspala, a Abramović odbijanac spremio u mrežu za 1:0. Jedinu priliku Rudar DZ ima u 22. minuti kada Cujzek s dva metra puca preko gola. Igrala se 36. minuta kada su domaći odlično probili desnu stranu, lopta je stigla do Abramovića koji rutinirano zabija za 2:0. U drugoj minuti sudačke nadoknade Abramović je iskoristio poklon loptu gostujuće obrane i iz blizine zabio za konačnih 3:0.

RAVNICE - RUDAR DZ 3:0 (2:0)

ZAGREB: igralište Ravnica, GLEDATELJA: 80, SUCI: Puškarić, Lipoščak i Knezović.

STRIJELAC: 1:0 Abramović 15', 2:0 Abramović 36', 3:0 Abramović 90'+2.

RAVNICE: Lončarić, Piršić, Rmuš (79' Pavuša), Levanić (57' Kukurika), Abramović, Ćibarić, Luketa (57' Baričević), Dodić, Hlebec, Mioković (90' Blaškić), Tomić (79' Boldin). TRENER: Domagoj Kosić

RUDAR DZ: Gelo, Michel (46' Pešec), Rebernjak, Vincelj, Cujzek (70' Martinić), Čopec, Svetec (46' Benković), Tomek (76' Topolovec), Tumpić, Abraham, Tisanić (46' Batinić). TRENER: Tomica Vincelj