Jedna pobjeda za kraj sezone

Mini i mala odbojka: 1. HOL: ŽOK Kaštel – ŽOK Toplice 1 2:0, 2:0, 0:2, 2:0

Baš kao i seniorke, tako su i mlađe kategorije ŽOK Toplice 1 završile sezonu u regionalnom djelu 1. HOL koju igraju sa međimurskim i varaždinskim ekipama. U zadnjem kolu na rasporedu je bilo gostovanje kod ŽOK Kaštel 1 iz Pribislavca, s tim da su utakmice igrane u dvorani u Belici. Podsjećamo, ovo se natjecanje odvijalo u maloj i mini odbojci, na način da su na svakom okupljanju u obje kategorije odigrane po dvije utakmice. Na ovom zadnjem gostovanju u maloj odbojci (najmlađe kadetkinje U13) prvu utakmicu dobile su Toplice 1 sa 2:0, po setovima 25:17 i 25:20, dok je druga pripala domaćim odbojkašicama sa 2:0, po setovima 25:15 i 25:18. Za Toplice 1 su igrale:  Vida Bastić, Marta Šoštarko, Veronika Mužar, Ana Poljak, Josipa  Marković, Ines Đurđan, Lana Barić, Ellen Bogović, Vivienne Reister, Ema Poslončec, Ana Sedak Benčić i Ana Macan, trener Dario Zagvozda.  Sezonu su Toplice 1 završile sa 24 boda. Ostvarile su 9 pobjeda i 11 poraza uz set razliku 24:25. Drže treće mjesto, s tim da OK Kitro Varaždin 1 ima 20 bodova i još za odigrati dvije utakmice, pa se može bodovno izjednačiti. U mini odbojci (najmlađe kadetkinje U11)obje utakmice završile su pobjedom domaćih odbojkašica 2:1.U prvoj slavile su sa 15:1, 15:12 i 10:15, a u drugoj sa 15:13, 11:15 i 15:3. Trener Robert Halapir na raspolaganju je imao sastav: Mia Podgajski, Viktorija Reister, Gabi Pavrlišak, Nika Krznar, Erin Juranić, Nika Belina i Mila Čehulić. U mini odbojci Toplice su sezonu završile sa 31 bodom, ali i ovdje 4 boda zaostaje Kitro Varaždin 1 i ima priliku u zaostalim utakmicama dostići Toplice 1 koje su ostvarile ukupno 9 pobjeda i 11 poraza uz set razliku 31:29.