Jesenje poraženo u drami protiv Rijeke

12. kolo II. HMNL-zapad, Rijeka - JESENJE 6:5 (1:1)

U dramatičnoj utakmici 12. kola Jesenje je poraženo kod Rijeke rezultatom 6:5. Bila je to utakmica puna preokreta koju je domaćin dobio pogotkom deset sekundi prije kraja utakmice.
"Zeleni" iz Jesenja su odlično otvorili utakmicu. Već u prvoj minuti Hanžić je nakon auta doveo goste u vodstvo od 0:1. Stvari je do kraja poluvremena na početne pozicije pogotkom za 1:1 doveo Cianci. Početak nastavka pripao je gostima koji su do 26. minute otišli na dva gola viška nakon pogotka Šegote. No slijedio je novi preokret. Prvo je Filip Hanžić pogodio iz igre, a potom i s 10 metara nakon šestog akumuliranog prekršaja domaćih za 4:4. Samo dvije minute kasnije Vincelj pogađa za 4:5. Tu nije bio kraj. Prvo je Kurolt u 36. minuti poravnao na 5:5, da bi deset sekundi prije kraja domaći dobili udarac s 10 metara. Pucao je Štanfel čiji je udarac vratar Jesenja obranio, no lopta mu se ponovno odbila na nogu i pogodio je odbijanac za konačnih 6:5.
U idućem kolu Jesenje ima priliku za popravak protiv Petrinjčice.

RIJEKA - JESENJE 6:5 (1:1)
RIJEKA: SD Dinko Lukarić, SUCI: Lulić i Šimatović (oba iz Gospića).
STRIJELCI: 0:1 Hanžić 1', 1:1 Cianci 16', 2:1 Majetić 21', 3:1 Smolčić 23', 3:2 Vidović 25', 4:2 Šegota 26', 4:3 Hanžić 32', 4:4 Hanžić 33' (10 m), 4:5 Vincelj 35', 5:5 Kurolt 36', 6:5 Štanfel 40'.
RIJEKA: Manestar, Kurolt, Cianci, Pećar, Šepić, Grgurić, Šegota, Zdrilić, Majetić, Radusin, Malinić, Lukačić, Štanfe, Smolčić. TRENER: -
JESENJE: Jelovečki, Pasariček, Vidović, Vincelj, Hanžić, Ročak, Pavić, Tušek. TRENER: Marko Pavlović.