Nove pobjede Toplica 2 i Bedexa 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 2. kolo: ŽOK Toplice 2 - OK Nedelišće Elting 2 3:0, OK Kitro Varaždin 4 – OK Bedex 2 0:3

Odigrano je i 2. kolo odbojkašica u  4. HOL sjever, u kojoj igraju i odbojkašice Toplica 2 i Bedexa 2. Obje su ekipe nastavile s pobjedama. Toplice 2 su i drugi puta zaredom igrale domaću utakmicu, ovaj puta u Maču i svladale su Nedelišće Elting 2 sa 3:0. U sva tri seta domaće su odbojkašice bile prilično uvjerljive, prvi su dobile sa 25:11, drugi sa 25:13, a treći sa 25:15. Kako su i u prvom kolu imale vrlo uvjerljivu pobjedu, trenutno drže prvo mjesto na ljestvici. Za Toplice 2 igrale su: Patricija Spevec, Petra Žigovečki, Korina Sedak, Ana Sedak Benčić, Paula Posarić, Lorena Belošević, Nikolina Posarić, Antonija Pozaić (kap.), Eva Macan, Tea Đurek, Kristina Šantek, Lana Halapir, Lana Hlupić i Nika Malečić, trener Robert Halapir. I druga zagorska ekipa u ovoj ligi bila je uspješna. Bedex 2 također je stigao do druge pobjede i to ovaj puta u gostima. Sa također čistih 3:0 pobjeda je ostvarena kod OK Kitro Varaždin 4. I Bedex 2 je bio iznimno uvjerljiv. Prvi set je pripao gošćama sa 25:9, drugi sa 25:17, a treći sa čak 25:3. Za Bedex 2 su igrale: Gabrijela Vurnek, Laura Mrkoci, Nika Granc, Marta Vurnek, Ema Ocvirek, Darija Ban, Ema Jambrek (kap.), Lorena Mikulec, Dorotea Prančič, Dora Novosel, Dora Fernežir i Petra Vračević, trenerica Ivana Čehulić. Tako nakon dva kola Toplice 2 drže prvo, a Bedex 2 treće mjesto. U 3. kolu Toplice 2 će dočekati Kitro Varaždin 3, koji je također startao sa dvije pobjede, dok će Bedex 2 biti domaćin Ivancu 4, koji je startao sa po jednom pobjedom i porazom.