Pioniri Zagorca uzeli 4 boda u srazu s Karlovcem

Odigrano je 2. kolo Prve NL Centar za mlađe u kojem je krapinski Zagorec ugostio vršnjake iz Karlovca.

Prvi su na teren istrčali pioniri trenera Marka Marjanovića i u borbenoj, tvrdoj, upornoj igri uspjeli su uzeti sva tri boda favoriziranom Karlovcu koji je ove sezone najavio put prema samom vrhu tablice. No, sve njihove nade za trobod u Krapini vrlo brzo je ugasio Bolfek pogodivši u šestoj minuti za vodstvo domaćina. Nakon toga uslijedila je već opisana utakmica, tvrda i borbena, da bi Zagorec riješio sve dvojbe oko pobjednika u 54. minuti kada Bolfek postiže još jedan pogodak za sigurno vodstvo od 2:0. Dvije minute kasnije gosti smanjuju preko Simića. Na kraju ipak – Zagorec 2. Karlovac 1.

U drugom susretu su stariji pioniri Zagorca trenera Ivana Anića – Čurke uspije li uzeti bod. Gosti su poveli u 30. minuti preko Basare i vodstvo su držali sve do minutu prije kraja susreta. Na kraju se isplatila upornost i želja za izjednačenjem igračima Zagorca koji su u 69. minuti preko Lukasa Hlebeca uspjeli doći do izjednačenja – sasvim zasluženo.

U slijedećem kolu pioniri Zagorca gostuju kod Rudeša.

ZAGOREC– KARLOVAC 2 : 1 ( 1 : 0 )

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 50. Sudac: Mario Lukec ( Dubovec ) ; Pomoćnici: Michael Jerneić ( Zabok ), Stjepan Pešec ( G. Stubica ).

STRIJELCI: 1:0 Bolfek (6); 2:0 Bolfek (54); 2.1. Simić (56).

ZAGOREC: Podhraški, Bolfek, Škada, Jurički, Puljek, Dlesk, Smrečki, Gregurović, Klasić, Cigula, Pastorčić. Još su igrali: Kovačec, Majcen, Guntner, Lovrek, Klobučar, Korunda. Trener: Marko Marjanović

KARLOVAC 1919: Vucelić, Vesić, Čorak, Marinković, Simić, Potlaček, Halar, Brkljačić, Bišćan, Godek, Čović. Još  su igrali: Plavetić, Samardžija, Šantić, Štajcer, Hipš, Lauš, Asoli. Trener: Marijan Pievel

ZAGOREC – KARLOVAC  1 : 1 ( 0 : 1 )

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 50. Sudac:Michael Jerneić ( Zabok ); Pomoćnici:Mario Lukec ( Dubovec ), Stjepan Pešec ( G. Stubica ).

STRIJELCI: 0:1 Basara (30); 1:1 Hlebec (69).

ZAGOREC: Hučić, Kovačić, Večković, Babić, Leško, Škada, Cesarec, Veseljak, Radovečki, Đurek. Još su igrali:Erceg, Peruško, Bočkaj, Cvrtila, Hlebec, Lovrić, Škudar. Trener: Ivan Anić- Čurko

KARLOVAC 1919: Milčić, Fanjak, Turkalj, Škrtić, Gagula, Raguž, Petrić, Medved, Basara, Cvitešić, Plevel. Još su igrali: Karanović, Bakić, Magdić, Cindrić, Goršić. Trener: Marijan Plevel