Pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte, skupina A: 4. kolo RK Bedekovčina – RK Silent 26:19

Rukometaši Bedekovčine odigrali su utakmicu 4. kola u 3. HRL središte skupina A. Nakon nesretnog poraza u Maksimiru, u Bedekovčinu je stigao Silent. Nakon što su gosti poveli, Bedekovčina je sa četiri uzastopna gola u ranoj fazi stekla tri gola prednosti. Silent se malo vraćao i držao, no u završnici poluvremena domaćini odlaze na 15:7, dakle velikih osam razlike. U nastavku ta je prednost narasla i na plus 10 u nekoliko navrata, da bi Silent jednom serijom od 5:0 malo ublažio. Na kraju pobjeda domaćina sa konačnih 26:19. Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić sa osam, te Marko Mohač i Karlo Jurina sa po pet postignutih golova. Bedekovčina trenutno drži šesto mjesto sa četiri boda, a u petom kolu gostovat će kod ZG Dubrave.

RK BEDEKOVČINA – RK SILENT 26:19 (15:7)