Pobjeda Elektre

Završene Sportske igre rekreativaca u kuglanju

• Pobjeda Elektre

Ekipa Elektre

Nakon četiri kruga završene su Sportske igre rekrativaca u kuglanju. Iako je u zadnjem krugu najviše uspjeha imala Gradska organizacija umirovljenika Zaboka, koja je oborila 297 čunjeva, što je i najbolji rezultat cijelog natjecanje, ukupni pobjednik je s 1124 oborena čunja ekipa Elektre. Drugo mjesto pripalo je Grabrovcu koji je oborio 1098 čunjeva, dok je trećeplasirana ekipa Gradske organizacije umirovljenika Zabok nakon četiri kruga oborila ukupno 1025 čunjeva.
U apsolutnoj konkurenciji najbolja je bila Jelena Hrastinski, drugo mjesto pripalo je Lovri Grljaču, a treće Jadranku Kovačićeku. Jelena Hrastinski bila je najbolja i u konkurenciji rekreativaca, gdje je drugo mjesto osvojio Radovan Jagić, a treće Siniša Jelenčić.
U ime organizatora ovog natjecanje, udruge za sportsku rekreaciju "Sport za sve", Branko PIljek uručio je posebnu nagradu za cjelokupni doprinos sportskoj rekreaciji doktoru Ljudevitu Ulakoviću.

Rezultati 4. kola: 1. Gradska organizacija umirovljenika 297, 2. Elektra 291, 3. Grabrovec 279, 4. Grafoservis 224, 5. Komunalno 214, 6. Zavarivanje Očić 192, 7. Gavranić transporti 151.