Pobjeda i poraz kadeta Bedekovčine

15. i 6. kolo 2. HRL U-13, skupina A: RK Bedekovčina – RK Dinamo Zagreb 2 20:17 i 14:19

Kadeti RK Bedekovčina odigrali su utakmicu 15. kola 2. HRL U-13 skupina A. Bedekovčina je dočekala Dinamo Zagreb 2 i slavila 20:17. Kadeti Bedekovčine krenuli su zastrašujuće i poveli sa 9:1, pa je već tu utakmica praktički bila riješena. Do odmora gosti su smanjili na 9:3. U nastavku Bedekovčina diže i na plus 9 (14:5), no od tog trenutka kreće povratak gostiju, koji su se na 5 minuta do kraja približili na samo 18:16. No više od toga nije išlo, pa su kadeti Bedekovčine slavili sa konačnih 20:17. Čak 17 od 20 golova zabila su dva igrača, Lovro Kotarski 9, a Rok Končić 8. Kod gostiju Leon Matušek zabio je 7 golova. No, kako je utakmica ove dvije ekipe iz jesenskog dijela bila odgođena, tako je u subotu odigrana još jedna, u kojoj je formalni domaćin bio Dinamo Zagreb 2. Sastavi nisu bili baš isti ko u prvom susretu, a u tom drugom se bolje snašao Dinamo Zagreb 2 koji je već na odmoru imao 8:4, da bi na kraju stigao do 19:14. U drugoj je utakmici za Bedekovčinu 6 golova zabio Sebastijan Sovec, dok je kod Dinama Zagreb 2 u drugoj utakmici najefikasniji bio Luka Đujić sa 5 golova. Bedekovčina nakon ovog kola drži 6. mjesto sa 10 bodova. U 16. kolu je slobodna, a u 17. gostuje kod Zaprešića.

RK BEDEKOVČINA – DINAMO ZAGREB 2 20:17 (9:3)