Prvi poraz Bedekovčine

3. kolo 3. HRL središte, Liga za prvaka: RK Sloga Novoselec-Križ – RK Bedekovčina 35:30

U 3. kolu Lige za prvaka 3. HRL središte, rukometaši Bedekovčine su gostovali kod Sloge Novoselec-Križ. Bila je to na neki način borba za trenutno treće mjesto, koje je Bedekovčina držala prije utakmice sa dva boda prednosti. No, nakon utakmice Sloga je preuzela treće mjesto. Bedekovčina je nešto bolje krenula u susret i vodila skoro cijelo prvo poluvrijeme, u jednom trenutku stigavši i na plus 4. No, u završnici poluvremena domaćini se približavaju i dolaze do izjednačenja, pa se na odmor odlazi sa 15:15. U nastavku domaćini prvi puta prelaze u vodstvo i od tada samo dižu prednost, sve do najvećih plus sedam, da bi u završnici Bedekovčina smanjila za konačnih 35:30. Prvi je to poraz Bedekovčine u nastavku natjecanja, odnosno Ligi za prvaka.  Bedekovčinu je opet predvodio sjajni Dejan Končić sa čak 14 golova, dok je kod domaćina Ivan Rukljač zabio 13. U 4. kolu Bedekovčina će na još jedno gostovanje i to kod Ivanića 2, a utakmica se igra 23. travnja.

RK SLOGA NOVOSELEC-KRIŽ – RK BEDEKOVČINA 35:30 (15:15)