Rano vodstvo ipak nije bilo dovoljno

4. NL – središte skupina A: 10. kolo: Ilovac – Rudar Dubrava Zabočka 3:1

U 10. kolu 4. NL središte skupina A, Rudar DZ je gostovao kod Ilovca. Bila je to još jedna važna utakmica za Rudar DZ, koji se polako diže sa dna ljestvice. I krenula je odlično, jer je već u devetoj minuti Danijel Hunjak doveo goste u vodstvo. No, nisu gosti izdržali do odmora. U 38. minuti Dominik Popovački je izjednačio i sa 1:1 se otišlo na odmor. U nastavku, u samo dvije minuta Ilovac rješava pitanje pobjednika. Nakon što je dosuđen kazneni udarac za domaćine, Popovački je svojim drugim golom, u 60. minuti doveo Ilovac do 2:1, da bi u 62. minuti Ivan Poljanica pogodio za konačnih 3:1. U 11. kolu Rudar DZ dočekuje Zagreb, a utakmica se igra u nedjelju 3. studenoga u 14.30 sati.

4. NL – središte, skupina A, 10. kolo

ILOVAC – RUDAR DZ  3:1 (1:1)

SUCI: Gojak, Lasić, Kovač; GLEDATELJA: 110

STRIJELCI: 0:1 Hunjak 9', 1:1 Popovački 38' 2:1 Popovački 60' 11m, 3:1 Poljanica 62'

ILOVAC:  Radočaj, Protulipac (46' Capan), Vratarić, Poljanica (90' Lesić), Kladušan (74' Prežgaj), Valentić (74' Laskač), Rojnić, Kusanić (81' Draganjac), Popovački (81' Vrbetić), Jurčić, Rehorić (90' Cerjak); trener: Marko Poljak

RUDAR DZ: Škof, Baneković, Tumpić (71' Papak), Hitrec, Dansou (85' J. M. Majsec), Martinić, Hunjak (85' Krznar), Benković, Tomek (85' Lončar), M. Majsec (63' Tisanić), Čopec; trener: Renato Jurčec