Schiedel ponovno na vrhu

Pobjedom u Mariji Bistrici, uz neodlučen rezultat, nakratko vodećeg Radoboja, Schiedel je ponovno na vrhu ljestvice. Vat

Pobjedom u Mariji Bistrici, uz neodlučen rezultat, nakratko vodećeg Radoboja, Schiedel je ponovno na vrhu ljestvice. Vatrogasac je zabilježio i četvrtu pobjedu ovo proljeće, iako je od 35. minute igrao s igračem manje i jedina je momčad sa stopostotnim učinkom.

Do prve pobjede došli su nogometaši Pregrade na svom terenu protiv Stubice. Utakmica je bila prepuna preokreta. Poveli su gosti nakon pola sata igre. Početkom drugog dijela katastrofalnom pogreškom vratara Stubice Staniše Pregrada izjednačuje. Sve ostalo zbilo se u posljednjih 10 minuta. Pregradu je Kranjčević doveo u vodstvo 2:1. Dvije minute zatim penal za Stubicu. Japecov udarac s bijele točke Hanžić brani i odbija ponovno do Japca koji iz popravnog udarca izjednačava. Pred sam kraj Horvat postavlja konačnih 3:2.
Sve ostale utakmice završile su nerješeno.

Rezultati 17. kolo 1. ŽNL:

Mihovljan: Rudar - Radoboj 0:0
Pregrada: Pregrada - Stubica 3:2 (Skosples, Kranjčević, Horvat / Omić, Japec)
Mače: Gaj - Inkop 1:1 (Šaronja / Škreblin)
Sv. Križ Začretje: Jedinstvo - Rudar D 1:1 (Merkaš / Gregurić)
M. Bistrica: Mladost MB - Schiedel 0:4 (M. Šrajbek, Klarić, Zebec, Škudar)
Oroslavje: Oroslavje - Vatrogasac 0:4 (Mlinarić, M. Piljek, Junković, R. Piljek)
G. Stubica: Matija Gubec - Mladost Z 0:0