ŠOK U ATENI: U 100. minuti Dinamo izgubio prolaz golom Domagoja Vide

Golom Domagoja Vide u 100. minuti, nakon obranjenog penala Livakovića, grčki AEK porazio je hrvatskog prvaka s ukupnih 4:3 u obje utakmice.

Dinamo večeras nije izgledao najbolje u prvom poluvremenu, ali je pogotkom Josipa Šutala na odmor otišao s prednošću od 1:0, koju je na 2:0 u 66. minuti povisio Ljubičić.

AEK se vratio u igru u sučevoj nadoknadi, zabivši za 1:2, a onda je u posljednjoj minuti sučeve nadoknade, nakon VAR provjere, sudac dosudio penal za AEK.

Livaković ga je čudesno obranio, ali Dinamova obrana nije reagirala, već je odbijenu loptu Livakovića glavom u mrežu pospremio AEK-ov branič i hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.

Utakmica je tako završila neriješeno, ali kako je AEK slavio u Zagrebu s 2:1, Atenjani odlaze u play off Lige prvaka, dok će zagrebački modri igrati za ulazak u Europa ligu.