Straža prokockala 2:0

4. NL – središte skupina A: 3. kolo: Devetka – Straža 3:2

Straža je u 3. kolu 4. NL središte skupina A, gostovala kod Devetke. Nakon prva dva kola u kojima je osovjila po bod, Straža je išla na teško gostovanje, kod novaka u ligi, ali koji je već u 2. kolu pokazao snagu, zabivši čak šest golova u Sesvetskom Kraljevcu. No, ovo je bila infarktna utakmica, iako su svi golovi, a bilo ih je pet pali di 57. minute. Straža je super krenula i u središnjici prvog dijela, u samo tri minute stigla do 0:2. Roberto Pavetić je zabio za 0:1 u 20. minuti, da bi Borna Vidićek u 22. minuti pogodio za 0:2. No, dupla prednost Straže nije dugo trajala. Naime, već u 25. minuti Matej Jazvić je smanjio na 1:2. No, na odmor se otišlo sa tim rezultatom, pa je Straža mogla biti zadovoljna. No, u nastavku potpuni preokret domaćina. Daniel Anthony Miličić je u 53. minuti pogodio za izjednačenje. I dok se još Straža nije ni oporavila, Jazvić je svojim drugim golom u 57. minuti potvrdio preokret za 3:2. Do kraja golova nije bilo i to je prvi poraz Straže u sezoni. U 4. kolu Straža će u srijedu na još jedno gostovanje kod Sesvetskog Kraljevca, da bi u subotu u 5. kolu u zagorskom derbiju dočekala Rudar DZ.

4. NL – središte skupina A, 3. kolo

DEVETKA – STRAŽA  3:2 (1:2)

SUCI:  Komesar, Cindrić, Lasić;  GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 0:1 Pavetić 20', 0:2 Vidićek 22', 1:2 Jazvić 25', 2:2 Miličić 53', 3:2 Jazvić 57'

DEVETKA: Šibenik, Paša, Lihić, Margić, Miličić, Jazvić, Andrašec, Kiš, Bosak (78' Balabanić), Dauti (62' Grabić), Vrbat; trener: Siniša Vidak

STRAŽA: Majer, Rafaj (66' Pavić), Gajster, Beram, Pavetić, Neskić, Vervega (46' Kampuš), Petrović, Mikša (46' Konjić), Vidićek, Čuček; trener: Mladen Mikša