Tondach protutnjao Pregradom!

U Pregradi odigrana četvrt završnica kupa NS KZŽ Pregrada – Tondach

U četvrt završnici hrvatskog Kupa NS KZŽ u Pregradi je istoimeni domaćin ugostio Tondach i pretrpio visoki poraz. Gosti iz Bedekovčine nisu imali milosti te su sa visokih 8:0 pobijedili domaćina i slobodno možemo kazati – protutnjao Pregradom.

Oba sastav bila su u punom sastavu jedino kod gostiju nije nastupio prvi vratar Družinec (navodno napustio klub, op.a.) te je na klupi sjedio novi trener – Franjo Pužin.

Po izuzetno teškom terenu i vremenskim prilikama bolje je utakmicu otvorio domaćin i u prvih desetak minuta stvorio dvije izgledne prilike koje nije realizirao. No, od tada igru u potpunosti preuzima Tondach i već u 13. minuti Bobine dovodi goste u vodstvo. Nakon toga, s obzirom na igru koja je prikazana, bilo je samo jedno pitanje – koliko će golova postići igrači Tondacha u koji su u prvom poluvremenu učinili to još dva puta – Bobinec u 24. te Mlinarić u 28. minuti te se rezultatom 3:0 za goste odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu Tondach još razigraniji, Pregrada neprepoznatljiva što je dovelo do toga da pretrpi pravu katastrofu jer nakon posljednjeg sučevog zvižduka rezultat je bio Pregrada 0. Tondach 8.

Obzirom da je danas u drugom susretu četvrtzavršnice Zagorec (VT) sa 3:1 pobijedio Stubicu poznati su parovi polu završnice. Tako će u borbu za finale 17. svibnja sa početkom u 17,30 sati igrati Zagorec (VT) – Zagorec (KR) i Tondach – Gaj Mače.

Pregrada – Tondach 0:8 ( 0:3 )

PREGRADA. Igralište NK Pregrade. Gledatelja:50. Suci: Martin Turčin ( Tuhelj ), Filip Sinković ( Lepajci ), Zlatko Benković ( Zabok ). Delegat: Žarko Ivančić ( Zabok ).

Strijelci: 0:1 Bobinec 13'; 0:2 Bobinec 24'; 0:3 Mlinarić 28'; 0:4 Mlinarić 58'; 0:5 Frtalj 60'; 0:6 Borovčak 78'; 0:7 Boronjek 78'; 0:8 Borovčak 80'.

PREGRADA: B. Kušar, Vešligaj, Ilić, Brezinšćak, R. Golubić ( 54.  Benko ), D. Kolar ( 65. G. Škreblin ), Krizmanić ( 54. I. Golubić ), M. Kušar, Martinko ( 71. F. Škreblin ), Vdović ( 54. N. Kolar ), Špoljar. Trener: Tomica Vincelj.

TONDACH: Voloder, D. Bosec, Kralj, Hendija ( 46. Gredelj ), I. Bosec, Borovčak, Frtalj ( 62. Boronjek ), Frančina, Jurina, Mlinarić ( 62. Bartolec ), Bobinec. Trener: Franjo Pužin