Zabok poklekao u četvrtoj četvrtini

U 7. kolu Lige za prvaka Cedevita u drugom poluvremenu slomila Zabok i došla do pobjede 103:91

Unatoč pobjedi, trener Cedevita Dražen Anzulović nakon nastupa u Bedekovčini nije okolišao:

"Imali smo sramotan pristup utakmici u prvom poluvremenu. Totalno neprofesionalan", rekao je Zula nakon pobjede. "Uspjeli smo se vratiti, no to ti se u pravilu kad-tad osveti. Nije prvi put u hrvatskoj ligi da biramo protivnike. Pokušat ću se boriti da taj mentalitet izbacimo iz ekipe."

Nakon što su u drugoj dionici gubili 32:22, a potom ih je tricama torpedirao Domagoj Bašić, Cedevita je mogla biti sretna što je na odmoru gubila samo 46:42. U nastavku su Cedevitaši odmah preuzeli vodstvo, a onda prelomili susret serijom 17-2 u četvrtoj četvrtini te pobjegli na 101:82.

Pobjednike je sa 17 poena i pet skokova predvodio Miro Bilan. Chris Warren upisao je 13 koševa, a po 12 su zabili Baždarić, Vukušić i Draper.

Bašić je bio najefikasniji igrač utakmice s 19 koševa, Filip Kraljević je protiv svog kluba upisao 17 koševa i 8 skokova, a Robert Lež je zabio 16.

Izvor: Kosarka.org