Zagorec trijumfalno protiv Inkera !

U OSMOM KOLU PRVE NL CENTAR PIONIRI ZAGORCA UGOSTILI INKER IZ ZAPREŠIĆA

U osmom kolu Prve NL Centar pioniri Zagorca ugostili su svoje vršnjake – Inker iz Zaprešića i u obje kategorije – mlađi pioniri i pioniri visoko savladali svoje protivnike.

Na teren su najprije izašli mlađi pioniri koji su presingom i velikom borbenošću prisilili svoje protivnike da se grčevito brane. Takova igra rezultirala je i prvim pogotkom u 26. minuti preko Bistrovića da bi četiri minute kasnije Škada postigao pogodak za vodstvo od 2:0 s kojim se i otišlo na odmor.  U drugom dijelu ista slika i isti broj pogodaka – u 34. minuti strijelac je opet bio Škada da bi točku na i konačnu pobjedu od 4:0 stavio Bistrović. Gosti nisu stvorili niti jednu priliku jer je obrana Zagorca predvođena kapetanom Smrečkim bez problema rješavala eventualne prilike gostiju.

U drugom susretu, pioniri, pitanje pobjednika također nije dolazilo u obzir s obzirom da su pioniri Zagorca kao i njihove mlađe kolege potpuno dominirali igrom. U 14. minuti Đurek zabija za 1:0 da bi u 33. minuti isti igrač postavio i rezultat prvog poluvremena. U drugom dijelu ista slika ali gol manje – naime, u 45. minuti konačan rezultat postavio je Leško tako da je na kraju stajalo Zagorec 3. Inker 0. Niti u ovom susretu gosti se ne mogu pohvaliti nekim izrazitijim prilikama jer je obrana Zagorca predvođena kapetanom Rihtarom bez ikakvih problema zaustavljala „prijetnje“ gostiju.

Mlađi pioniri

Zagorec – Inker 4:0 (2:0)

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 50. Sudac: Krunoslav Peharec ( Veliko Trgovišće ). Pomoćnici: Michael Jerneić ( Zabok ), Benjamin Kolar ( Donja Stubica ).

STRIJELCI: 1:0 Bistrović (26); 2:0 Škada (30); 3:0 Škada ( 34 – 11 m); 4:0 Bistrović (56).

ZAGOREC: Podhraški, Topolovec, Bolfek, Škada, Puljek, Smrečki, Dlesk, Klasić, Cigula, Šturman, Pastorčić. Još su igrali: Bistrović, Gregurović, Klobučar i Majcen.

INKER: Tomčić, Petričević, Špoljar, Hruševar, Skeja, Janković, Tkalec, Špehar, Bernardić, Capan, Solenički. Još su igrali: Selan, Lukić, Ilić, Rendulić, Ruškač, Štrok, Kamnatnik.

Pioniri

Zagorec – Inker 3:0 (2:0)

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 50. Sudac: Michael Jerneić ( Zabok ).  Pomoćnici: Krunoslav Peharec ( Veliko Trgovišće )., Benjamin Kolar ( Donja Stubica ).

STRIJELCI: 1:0 Đurek (14); 2:0 Đurek (33); 3:0 Leško (45).

ZAGOREC: HUčić Žukina, Kovačić ( 53. Škudar ), Večković ( 53. Škada ), babić ( 42. Kiseljak ), Hlebec, Leško, Presečki, Veseljak ( 42. Ban ), Rihtar, Radovečki, Đurek. Trener: Ivan Anić – Čurko.

INKER: Vrbančić ( 36. Antunović ), Bilanović ( 36. Tomić ), Fiškuš ( 36. Ilak ), Jelušić ( 53. Žuvela ), Tomčić, Lacković, Zornjak ( 53. Dragun ), Jašarević ( 36. Lovrić ), Kovač, Grošek, Bonetti ( 36. Kahlina ). Trener: Ernad Skulić.