Sjajni Olimpovci

Neposredno prije Prvenstva Hrvatske u plivanju u Dubrovniku, Rijeci, Zagrebu i Tuheljskim Toplicama održana su regionalna prvenstva

Proteklog vikenda je na bazenu Termi Tuhelj održano regionalno Prvenstvo Hrvatske za Regiju 4. Nastupilo je 120 natjecatelja iz 6 klubova (Čakovec, Međimurje, Sisak, Osijek, Virovitica i Olimp-Mihanović).

Odličnu formu pred skorašnje Prvenstvo Hrvatske pokazao je Zvonimir Androić koji je pobijedio u utrkama na 100 i 200 m leptir, 100 m leđno, dok je drugo mjesto osvojio na 50 m leđno.

Saša Kužnar je pobijedio na 200 m slobodno, dok je na 100 i 400 m slobodno bio 3.

Matija Piljek prvo mjesto je osvojio na 100 m mješovito. Drugi je bio na 50 m slobodno, dok je na 100 i 200 m slobodno bio 4.

Zapažene rezultate ostvarili su i Filip Ciglenečki drugim mjestom na 200 m leptir i 4. na 100 m leptir.

Matija Lukina bio je 3. na 200 m slobodno i 4. na 50 m leptir.

Robert Huško je na 100 m slobodno osvojio 2. mjesto dok je 3. bio na 1500 m slobodno.

Vlado Huško je osvojio dva treća mjesta i to na 100 m leptir i 200 m leđno.

Izvrsni su bili i Goran Koprivnjak na 200 m mješovito gdje je bio 4. i Lorena Rukav koja je osvojila 2. mjesto na 100 m leptir. Prema riječima trenera Ivice Androića ostvareni rezultati su vrlo zadovoljavajući. Isto tako nije krio zadovoljstvo na pohvale koje su stizale sa svih strana, za odličnu organizaciju ove manifestacije. Kompletni rezultati mogu se vidjeti na stranicama Hrvatskog plivačkog saveza -link-