[PROSLAVIO GA SHOW 'LJUBAV JE NA SELU'] Lojzek postao tata po drugi put!
Alojz Kanceljak iz Tuhlja, sudionik RTL – ovog showa 'Ljubav je na selu' postao je tata po drugi put. Njegova supruga Monika u zabočkoj Općoj bolnici Zabok rodila je drugu djevojčicu kojoj su nadjenuli ime Ana.
Potvrda za to je fotografija objavljena u našem tjedniku Zagorski list na stranici gdje objavljujemo novopečene majke i njihove mališane. Podsjetimo, Lojzekova supruga u studenom 2017. rodila je njihovu prvu kćer Luciju.
Iako je Alojz sudjelovao u showu 'Ljubav je na selu', tamo ljubav nije pronašao, no pokazao se kao pravi zavodnik. Moniku je upoznao putem Facebook – a te s njome započeo obiteljski život.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Na Bračku će se graditi veliki Centar za palijativnu skrb. Evo detalja
Nesreća u Zagorju: Teško ozlijeđena osoba odvezena u OB Zabok
Trgovkinja (48) u Facebook grupi 'Thompson i Hrvati' objavila skandaloznu fotografiju sina i nećaka, stigla joj policija!
Nestala je Lana. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
Prometna nesreća: Auto slupan, očevid u tijeku
Šokantan incident: Razjareni pas napao ženu, rastrgao i njenog ljubimca! Vlasnika čeka kazna
[FOTO] Auto s četvero putnika sletio s ceste, intervenirali vatrogasci
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
