Prethodni članak
Sljedeći članak

UŽIVO IZ ZABOKA: Počeo boksački spektakl. Pogledajte fotogaleriju


Foto: Rikard Jadan

Počeo je boksački spektakl „Zabok Fight Night“ u Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku na kojem će se danas održati 10 iznimno zanimljivih i kvalitetnih mečeva. Sučeljeni boksači bit će približno jednakih kvaliteta, pa bi trebali gledati vrlo zanimljive mečeve. Glavni organizator, Petar Colnar otkrio nam je i da je ring manjih dimenzija kako bi bilo što više bliske borbe, a manje „trčanja“ po ringu. 

Dva glavna meča su između Nikole Praje i Pedra Martineza u kategoriji + 91 kg za naslov prvaka Hrvatske na 10 rundi, te između Marko Martinjaka Levani Lukoshvilia na 8 rundi u kategoriji do 94 kg. 

FOTOGALERIJU IZ ZABOČKE DVORANE POGLEDAJTE OVDJE

Posebno nam je drago što ćemo na djelu vidjeti i dva zagorska borca, Marka Buleka koji je inače član savate kluba Stubica i svjetski je viceprvak u savateu, ali se probija i u boksu, a uz njega će tu biti i Vanja Puljko. Sigurni smo da će doći puno njihovih fanova iz Donje Stubice, odnosno iz Krapine. 

-Već duži niz godina sam član savate kluba Stubica, ali paralelno gradim i karijeru u boksu. Ovim putem bi se htio zahvaliti svim organizatorima koji su mi pružili šansu da se borim na „domaćem terenu“ u Zaboku svom rodnom gradu i da pružim publici jedan nezaboravan meč – izjavio nam je Marko Bulek. 

-Dolazim iz Krapine, imam 30 godina. Ovo je moj četvrti profesionalni meč u karijeri i nadam se da će završiti s pobjedom. Jako mi je drago i posebna mi je čast nastupiti pred svojim Zagorkama i Zagorcima u Hrvatskom zagorju. Zahvalio bi se gospodinu Petru na prilici koju mi je ukazao i svom treneru Luki – riječi su Vanje Puljka. 

FOTOGALERIJU IZ ZABOČKE DVORANE POGLEDAJTE OVDJE

-Odlučili smo se za Zabok jer mislim da ovdje fali takvih sadržaja i da će posjet biti bolji nego da smo se odlučili za Zagreb. Zabočka dvorana je idealna, a zagorska publika poznaje i voli borilačke sportove i mislim da nismo pogriješili. Pozivam sve da dođu i prisustvuju pravom boksačkom spektaklu u Zaboku – izjavio je Petar Colnar, glavni organizator ove bogate boksačke večeri u Zaboku.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook