Elena Čvek osvojila srebrnu medalju na prvenstvu Hrvatske u kickboxingu

Članica Kickboxing kluba Ninja iz Zaboka Elena Čvek osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju na Prvenstvu Hrvatske u Višnjevcu kraj Osijeka.

Prvenstvo je održano 13. ožujka u sportskoj dvorani  u Višnjevcu kraj Osijeka u odličnoj organizaciji KBK „Sveti Duh“ iz Osijeka i HKBS-a, u disciplinama K1 za juniore i seniore te u disciplini Kick Light za kadete starije. Nastupilo je 168 natjecatelja iz 33 Hrvatska kluba.

Elena je nastupala u težoj kategoriji od svoje, odnosno do 60 kilograma, kadetkinje starije. U polufinalnoj borbi pobijedila je Petru Mikulić iz KBK Tigar Broda sa rezultatom od 3:0, a u finalu je izgubila u tijesnoj i iscrpljujućoj borbi u zadnjim sekundama od Tare Gačeša iz KBK Kutine. Članovi KBK Ninja Zabok bili su jedini predstavnici na ovom prvenstvu RH od zagorskih kickboxing klubova.

Još jedan lijepi rezultat mlade Elene Čvek za KBK Ninja i grad Zabok, čestitamo njoj, kao i njezinom treneru Rajku Bartolinu.