Policija jučer u šumi u Zagorju naišla na stravičan prizor. Upravo su objavili detalje

Autor ik
policija

Foto: Ilustracija/Pixsell (Nije u vezi s navedenim događajem)

Dok su jučer tragali za nestalom osobom u šumi na području Gorjakova kod Pregrade, koju su srećom pronašli živu i zdravu, zagorski su policajci, zajedno s vatrogascima i lovcima, naišli na užasan prizor.

Naime, netko je postavio zamku za životinje od metalne žice, što spada u protuzakoniti lov, a u zamku se uhvatila srna koja je, u trenutku pronalaska, već bila uginula.

Policija je jutros objavila i službeno priopćenje o tom događaju:

"Unatrag nekoliko dana, nepoznati počinitelj je u šumi u Gorjakovom postavio žičanu zamku u koju se ulovila srneća divljač koja je uginula.

Protiv nepoznatog počinitelja Općinskom državnom odvjetništvu slijedi kaznena prijava zbog kaznenog djela iz čl. 204. st. 2., Kaznenog zakona, protuzakonit lov i ribolov", navodi se u priopćenju PU krapinsko - zagorske.

NAjčitanije