Članice Strijelca zabilježile odličan nastup

U subotu 21. siječnja je u Zagrebu na streljani u Domu sportova održano 4. kolo 1A i 1B lige Hrvatskog streljačkog saveza u gađanju standardnim zračnim oružjem.

U ovom kolu nije ni najmanje nedostajalo uzbuđenja. Kod muških u 1A ligi do zadnjeg metka borbu su vodili Gorša i Vrkić. Nakon 6 serija Gorša je imao 1 krug prednosti. No, u finalnoj seriji Vrkić pogađa 1 krug više od Gorše i na kraju njih dvojica dijele 1. mjesto. Kod žena u 1A ligi neizvjesna je bila borba u ekipnom dijelu. Na kraju je razlika od prvog Zrinjevca do 5. Dalmacijacementa samo 6 krugova. Od zagorskih strijelaca najbolji je bio član SD Marija Bistrica, Dino Čukman koji je pogodio 584 kruga i osvojio u ukupnom plasmanu 8. mjesto. Njegov rezultat bio je u takmičenju 1B lige daleko najbolji. Odličan nastup, također u 1B ligi ostvarile su članice Strijelca iz Krušljevog Sela osvojivši ekipno 2. mjesto.

Strijelci zabočkog Tekstilca ekipno su ostvarili slabiji plasman od njihovih trenutnih realnih rezultata osvojivši 6. mjesto u 1A ligi.