ČESTITKE! Kickboxing klub Krapina razvalio na Županijskom prvenstvu!

Autor zagorje.com

Zagorski kickboxing savez je jučer organizirao Županijsko prvenstvo u point fightingu, light contactu i kick lightu za sve dobne skupine. Na prvenstvu su nastupili članovi iz četiri zagorska kickboxing kluba sa svoja 43 člana.

Kickboxing klub Krapina sudjelovao je sa 22 natjecatelja u 26 borilačkih startova.

U Kick lightu do 69 kg među starijim kadetima Borna Topolovec osvojio je 1. mjesto, Klavdija Cesarec među seniokrama do 65 također je bila prva dok je u istoj kategoriji Anđelka Tušek zauzela 2. mjesto.

U light contactu borio se je samo Borna Topolovec u kategoriji starijih kadeta do 69 kg te također osvojio 1. mjesto.

Point fighting nam je bila disciplina s najviše startova, a postignuti su sljedeći rezultati u kategoriji dijece:
Do 24 kg Matej Žolek 2. mjesto
Do 27 kg Antonio Novosel 1. mjesto
Do 33 kg Stjepan Jug 1. mjesto, a Ivan Krešimir Vdović 2. mjesto.
Preko 33 kg Erik Poslon Šćuric 1. mjesto, a Josip Vdović 2. mjesto.
Do 33 kg među djevojčicama Antonela Kunštek je pobijedila i osvojila 1. mjesto, a Adela Kunštek 2. mjesto.

U kategoriji mlađih kadeta do 32 kg Luka Jančin osvojio je 1. mjesto.
Kukovačec Timotej do 47 kg 1. mjesto.
Preko 47 kg Jug Franjo 1. mjesto, a Leon Pavić 2. mjesto.

Među kadetkinjama do 32 kg Magdalena Cesarec osvojila je 2. mjesto.

Kategorija starijih kadeta donijela je sljedeće rezultate:
Borna Toplovec + 69 kg 1. mjesto, a Tin Presečki 2. mjesto.
Kod kadetkinja smo morali spajati kategorije pa je do 50 kg Lana Jančin osvojila 1. mjesto, a Katarina Jug ( inaće mlađa kadetkinja do 42 kg) 2. mjesto.
Do 55 kg Karmen Tandarić 1. mjesto, a Lana Janćin 2. mjesto.
U kategoriji juniora do 69 kg Jakov Sekušak osvojio je 1. mjesto.
Do 60 kg Špoljar Elena 1. mjesto, a Anđelka Tušek 2. mjesto.

Natjecatelje su vodili treneri Kristijan Kunštek, Jelena Škrnjug i Silvija Hršak kojima su pomagali Nikolina Rebić, Antonela Cesarec, Rina Pavić i Danijel Horvat dok je Petra Švaljek bila dio sudačke ekipe na prvenstvu.