Dvije pobjede za Bedekovčinu

Rukomet, 2. HRL, mlađe kategorije

Rukometaši Bedekovčine u mlađim kategorijama, ove sezone nastupaju sa čak četiri kategorije u 2. HRL U kategoriji U 11 Bedekovčina je u 3. kolu gostovala kod Dubrave Zagreb 2. Nakon uvodnog poraza, Bedekovčina je stigla i do prve pobjede i to sa 26:21. Na poluvremenu je bilo 12:7 za Bedekovčinu, prednost je u nastavku bila i veća, a na kraju je završilo 21:26. Bedekovčinu su predvodili Franko Labaš sa devet i Kais Mikulec sa osam golova.

Za Bedekovčinu su igrali: Jan Petek, Franko Labaš 9, Juraj Gorički, 1, Sven Vidiček 2,  David Habulin 1, Karlo Dijanić 1, Erik Vurnek 1, Kais Mikulec 8, David Lončar, Fran Fabian Cankovski 3; trener: Denis Mikulec. U 4. kolu Bedekovčina dočekuje Dugo Selo.

U 2. HRL U 15 Bedekovčina je u 3. kolu dočekala Sesvete 2. Domaćini su krenuli odličnom serijom 7:0, a do odmora su to digli na 16:8. U nastavku su kontrolirali rezultat, za konačnih 28:22. Najefikasniji u domaćim redovima bili su Ivano Postonjski sa osam i Lovro Tenšek sa sedam golova.

Za Bedekovčinu su igrali: Ivan Pisačić, Martin Soldo 1 (1), David Brestovečki 1, Marko Topolovec, Nik Vurnek 1, Robert Galic 6, Jakov Papišta, Ivano Postonjski 8, Martin Gorički 2, Matija Novosel, David Novosel, Leo Tenšek 3, Lovro Tenšek 7, Dean Korpar; trener: Luka Mlinarić. U 4. kolu Bedekovčina je opet domaćin, dočekuje Dubravu Zagreb 2. Ekipe U 13 i U 17 krenut će u natjecanju u listopadu.