Gaj s igračem manje do boda

4. kolo III. NL-centar, Tigar Sveta Nedjelja – GAJ MAČE 1:1

Marko Ristovski.JPG

Za igrače Gaja bilo je najvažnije prekinuti seriju od tri uzastopna poraza, a u tome su i uspjeli protiv neugodne momčadi Tigra, novaka u ligi. Sve bitno dogodilo se u prvom dijelu utakmicu. Već u 16. minuti Galić je nakon ubačaja s lijeve strane lijepo pogodi za 1:0. Deset minuta kasnije Ristovski je majstorski nakon ubačaja Haramusteka smirio loptu i iz okreta volejom zabio za 1:1.

Bilo je još po nekoliko poluprilika na obje strane u prvom dijelu, no mreže su mirovale. U posljednjoj minuti prvog dijela Haramustek je srušen u kaznenom prostoru domaćih, sudac je nijem, Haramusteku se zamračilo i grubo je nasrnuo na igrača domaćih i dobio crveni karton.
U nastavku su domaći pritiskali i tražili pobjedu, no Gaj je borbenošću zasluženo stigao do boda.

TIGAR S.N. – GAJ MAČE 1:1 (1:1)
RAKITJE: igralište Tigra, GLEDATELJA: 100, SUCI: Jović, Žiger i Šimić.
STRIJELCI: 1:0 Galić 16', 1:1 Ristovski 26'.
TIGAR S.N.: Razum, Matošević, Galić, Škrinjarić (46' Višić), Kegelj, Zenko, Perković (64' Brujić), Miklić, Vukelić, Držić, Derkuća (46' Kenda). TRENER: Ratko Ninković
GAJ MAČE: Mikulić, Abramović (90'+2 Tepšić), Ristovski, Sambol, Postonjski, Haramustek, Šaban (64' Frtalj), Samarin (86' A. Grozdek), Kovač (64' Kotarski), Mazalović, I. Grozdek. TRENER: Marijan Glavica
CRVENI KARTON: Haramustek 45' (grub start na protivničkog igrača)