Gostujuća pobjeda za Bedex 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 2. kolo: OK Plavi 2 – OK Bedex 1 1:3

Odbojkašice Bedexa 1 u subotu su odigrale utakmicu 2. kola 3. HOL sjever. Nakon uvodne domaće pobjede protiv Vinice, u 2. kolu ''Bedexice'' su gostovale u Murskom Središću kod ekipe Plavi 2. Dobar start u sezonu potvrđen je na prvom gostovanju sa drugom pobjedom. Već u prvom setu Bedex je pokazao razliku u kvaliteti i stigao do laganih 25:11. U drugom setu bilo je tek malo više igre, ali i sigurnih 25:14 za 2:0 Bedexa. No, u trećem setu domaće odbojkašice dolaze do 25:19 i smanjuju na 1:2. No, Bedex ipak osvaja sva tri boda, jer četvrti set dobiva 25:16 i tako dolazi do ukupnih 3:1.

Trenerica Ivana Čehulić u ovoj je utakmici izvela ekipu u sastavu: Barbara Kovač (kap.), Lana Pripeljaš, Marija Srebak, Sara Balen, Ema Jambrek, Lucija Prančić, Rea Herceg, Iva Gorički, Marta Vurnek i Lucija Mrkoci. Tako su odbojkašice Bedexa 1 startale sa dvije pobjede, a u trećem kolu dočekuju Ivanec 3, koji je također krenuo sa dvije pobjede. Druge zagorske predstavnice u ovoj ligi, Toplice 2 u ovom su kolu bile slobodne, a u 3. kolu će dočekati Kitro Varaždin 2.