Još bez pobjede

4. NL – središte skupina A: 6. kolo: Prečko – Rudar Dubrava Zabočka 3:0

Rudar DZ - Mladost Zabok 03.JPG

U 6. kolu 4. NL središte skupina A, Rudar DZ je gostovao kod Prečkog. Ni nakon šest kola Rudar DZ još ne zna za pobjedu, iako se mora primijetiti da raspored nije 'mazio' Rudar DZ. Ovaj puta na rasporedu je bilo teško gostovanje kod Prečkog, koje igra u terminu petkom u 19 sati. U prvih 45 minuta Rudar DZ se nosio s Prečkom i činilo se da bi se na odmor moglo bez golova. No, ipak, u 40. minuti Noa Poljak dovodi Prečko do vodstva i sa 1:0 se odlazi na odmor. U nastavku Prečko potvrđuje pobjedu. Prvo Innocent Ezechukwu Ejiofor  u 66. minuti pogađa za 2:0, da bi Luka Stipić u 71. minuti postavio konačnih 3:0. Tako Rudar DZ i nakon šest kola drži zadnju poziciju na ljestvici sa samo jednim bodom i još ne zna za pobjedu. Prilika da se to promijeni je u 7. kolu, kada u goste dolazi Nur. Utakmica se igra u subotu 5. listopada.