Kadeti Bedekovčine krenuli sa dvije pobjede

Autor el

1. i 2. kolo 2. HRL U-13, skupina za poredak: Bedekovčina –Moslavac 21:18 i Dubrava Zagreb 2- Bedekovčina 30:31

u 13 bedeks

Kadeti RK Bedekovčina krenuli su pobjednički u ligu za poredak U 13 2. HRL. U samo tri dana odigrali su dvije utakmice i upisalo dvije pobjede. Prvo su u Bedekovčini pobijedilo Moslavac sa 21:18. U utakmicu su bolje krenuli gosti i poveli sa 0:4 i 1:5, ali se Bedekovčina vračala i do odmora čak i povela 8:7, da bi se na pauzu otišlo sa 8:8. U nastavku su se ekipe malo izmjenjivale u vodstvu, ali u završnici Bedekovčina ipak odlazi na mirnijih plus tri i na kraju i pobjeđuje 21:18. Kod domaćina Igor Klanjčić zabio je 6, a Rok Končić 5 golova. U drugoj utakmici Bedekovčina je gostovala kod Dubrave Zagreb 2. Krenuli su sjajno igrači trenera Mikulec i poveli sa 0:7, i do odmora zadržali plus 6 (11:17). No, u nastavku domaćini su se sve više približavali, pa i sustigli vodstvo i sami vodili u nekoliko navrata sa jednim golom razlike. No, ipak u samoj završnici, u zadnjim trenucima Igor Klanjčić pogađa za pobjedu 31:30.  U ovoj utakmici Klanjčić je zabio 11 golova, a sjajan je bio i Tin Vurnek sa osam. U 3. kolu Bedekovčina je slobodna, a u 4. dočekuje Pavleke.

RK BEDEKOVČINA – RK MOSLAVAC 21:18 (8:8)