Kadeti Bedekovčine minimalno poraženi od Dubrave Zagreb 2

Autor EL

13. kolo 2. HRL U-13, skupina A: RK Bedekovčina – RK Dubrava Zagreb 2 22:23

SPORT 15.2._ RUKOMET MUŠKI 2. HRL U 13 SKUPINA A KADETI BEDEKOVČINE MINIMALNO PORAŽENI OD DUBRAVE ZAGREB 2 1.JPG

Kadeti RK Bedekovčina u subotu su odigrali utakmicu 13. kola 2. HRL U-13 skupina A. Bedekovčina je dočekala Dubravu Zagreb 2, a gledatelji koji su konačno smjeli u dvoranu, vidjeli su zanimljivu utakmicu, punu preokreta i nakon prave male drame pobjedu gostiju. Gosti su poveli 0:2, domaćini uzvratili malim preokretom na 4:2 i držali prednost do 8:7. No na odmor sa prednošću ipak odlaze gosti, bilo je 9:11. U nastavku Bedekovčina izjednačava na 11:11, pa i 12:12, ali Dubrava Zagreb 2 bježi opet na 12:15. No, Bedekovčina se ne predaje i u 44. minuti Lovro Kotarski pogađa za vodstvo 20:19. Tada trener gostiju zove minutu odmora, nakon koje njegovi igrači izvrsno reagiraju i sa tri gola odlaze na 20:22. No, domaćini se golovima Kotarskog i Vurneka opet vraćaju na izjednačenje, da bi Stopić na otvaranju zadnje minute zabio za 22:23. Bedekovčina brzo upropaštava krivim dodavanjem prvi napad za konačni bod, no gosti pružaju još jednu šansu, nepreciznim udarcem 10 sekundi do kraja. Tako Bedekovčina ima šansu za bod, no u zadnjim trenutcima malo nespretnosti i bez završnog udarca za domaćine gosti ipak odnose minimalnu pobjedu. Kod Bedekovčine Lovro Kotarski zabio je sedam golova, Tin Vurnek dodao je pet, dok su goste predvodili Ivan Vlajčić i Miho Barišić sa po šest golova. Nakon 13. kola Bedekovčina drži 6. mjesto sa 8 bodova, a u 14. kolu gostuje kod trećeplasirane ekipe Maksimir Pastela 2.

RK BEDEKOVČINA – RK DUBRAVA ZAGERB 2 22:23 (9:11)