Nova pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte:  2. kolo: RK Sisak – RK Bedekovčina 26:29

RK Bedekovčina seniori 21 09 .jpg
Rukometaši Bedekovčine su u 2. kolu 3. HRL središte gostovali kod Siska 2. Nakon sigurnih plus 10 na startu sezone, bilo je ovo prvo gostovanje, koje je završilo uspješno – pobjedom. U prvom poluvremenu uglavnom su u vodstvu bili domaćini, sa do tri razlike, no Bedekovčina je držala priključak, i pred kraj sa tri gola zaredom sa 15:12 stigla na 15:15, da bi se na odmor otišlo sa 16:16. U nastavku je bilo neizvjesno, no mic po mic gosti preuzimaju vodstvo i minimalno ga održavaju do završnice, u kojoj dolaze do sigurne pobjede 26:29. Dejan Končić je predvodio Bedekovčinu sa 11 golova, Tihomir Pripeljaš dodao je šest, a Marko Mohač pet golova. Kod domaćina Borna Lamza je zabio devet golova. U 3. kolu Bedekovčina dočekuje Zagoricu.

RK SISAK – RK BEDEKOVČINA 26:29 (16:16)

SISAK: SD Zeleni Brijeg, Sisak, GLEDATELJA: 50
SUCI: Huremović (Petrinja), Matejaš (Lipovljani)
BEDEKOVČINA: Pavetić, K. Kuleš 1, Srebačić, R. Končić, Mohač 5, D. Končić 11, M. Kuleš, 3, Brestovečki, Skočaj, Žlabur, Turković 1, Pripeljaš 6, Martinića, Jus, Jambrek 2; trener: Zlatko Belančić