Plus deset na startu

3. HRL središte:  1. kolo: RK Bedekovčina – RK Metalac 2 36:26

RK Bedekovčina seniori 21 09 .jpg

Rukometaši Bedekovčine startali su u novu sezonu 3. HRL središte. U 1. kolu dočekali su Metalac 2. U prvih skoro 20 minuta gledali smo izjednačenu utakmicu, u kojoj su se ekipe izmjenjivale u vodstvu. Čak su gosti češće vodili i na ulasku u 20. minuti imali 9:12. No, tada Bedekovčina na krilima Dejana Končića, Igora Petrovečkog i Tihomira Pripeljaša radi seriju 8:2 i na odmor odlazi sa 17:14, pa još Pripeljaš dodaje gol na otvaranju nastavka za plus četiri.

Gosti se na trenutak približavaju na 20:18, no nova serija od 6:0 rješava pitanje pobjednika. Razlika se penjala i do plus 11, a završilo je 'okruglih' plus deset, 36:26. Najbolji strijelac lige prošle sezona, Dejan Končić počeo je i novu sezonu u svom ritmu sa 13 golova. Pripeljaš je dodao sedam a Kristijan Kuleš pet golova. U 2 kolu Bedekovčina gostuje kod Siska 2.

RK BEDEKOVČINA – RK METALAC 2 36:26 (17:14)

BEDEKOVČINA: Dvorana SŠ Bedekovčina, GLEDATELJA: 70

Sutkinje: Lea Haramina (Samobor), Lorena Krajnović (Osijek)

BEDEKOVČINA: Pavetić, M. Kuleš, K. Kuleš 5, R. Končić, Mohač 4, D. Končić 13(2), Turković, Habulin, Žlabur, Skočaj, Petrovečki 4, Pripeljaš 7, Martinić, Šoštar, Jambrek 3; trener: Zlatko Belančić