Pobjeda i poraz stolnotenisača Zaboka

Odigrano 2. kolo I. Hrvatske stolnoteniske lige-zapad

Stolnotenisači Zaboka imali su polovičan uspjeh u 2. kolu I. HSL-zapad. Prvo su u Zagrebu poraženi od Marathona s čistih 4:0, da bi potom na gostovanju u Dugom Selu s 4:1 savladali Dugo Selo 2.

Protiv Marathona Zabočani nisu imai ni najmanju šansu. Osvojili su tek set u igri parova, a do seta je stigao i Martinec protiv Nemeca.

U drugoj utakmici u Dugom Selu Zabočani su bili  bolji i ostvarili pobjedu 4-1, iako su tri meča dobivena u petom setu. Protiv Krunoslava Belića i Posavec na otvaranju utakmice i Martinec u zadnjem meču igrali su peti set, a njih dvoje su i u igri parova izborili  pobjedu  u petom setu.

Nakon dva odigrana kola u vodstvu je HSTK Velika Gorica s 9 bodova, Srdoči su drugi s 5 bodova, koliko ima i trećeplasirani Zabok.

U idućem kolu slijede dvije utakmice na domaćem terenu protiv STK Samobor i HSTK Velika Gorica.

STK MARATHON – STK ZABOK – 4 : 0

Alen Jalžabetić – Mislav Posavec – 3 : 0 (11 : 6, 12 : 10, 11 : 6)

Gabriel Marjanović – Tin Grabrovečki – 3 : 0 (11 : 5, 11 : 5, 11 : 5)

Vjekoslav Nemec – Hrvoje Martinec – 3 : 1 (11 : 4, 11 : 4, 8 : 11, 11 : 7)

Alen Jalžabetić & Vjekoslav Nemec – Hrvoje Martinec & Mislav Posavec – 3 : 1 (4 : 11, 11 : 9, 11 : 7, 11 : 6)

STK DUGO SELO 2 – STK ZABOK – 1 : 4

Krunoslav Belić – Mislav Posavec – 2 : 3 (11 : 9, 9 : 11, 11 : 9, 7 : 11, 10 : 12)

Jeronim Matešić – Hrvoje Martinec – 0 : 3 (8 : 11, 10 : 12, 4 : 11)

Dražen Marić – Tin Grabrovečki – 3 : 0 (11 : 5, 11 : 4, 11 : 5)

Krunoslav Belić & Dražen Marić – Hrvoje Martinec & Mislav Posavec – 2 : 3 (11 : 7, 6 : 11, 11 : 13, 11 : 9, 7 : 11)

Krunoslav Belić – Hrvoje Martinec – 2 : 3 (11 : 7, 12 : 14, 6 : 11, 11 : 8, 3 : 11).