Poraz kod ZG Dubrave 2

Autor el

7. kolo 2. HRL U-13, skupina za poredak: ZG Dubrava 2 – Bedekovčina 32:13

web kadeti bedeks  .JPG

Kadeti RK Bedekovčina u 7. kolu lige za poredak U 13 2. HRL gostovali su kod ZG Dubrave 2. Domaćini su u utakmicu krenuli serijom 5:0 i do odmora su već imali 10 razlike. Bilo je 15:5. Ni u nastavku se nije nište bitno promijenilo. Domaćini su nastavili sa dominacijom do konačnih 32:19. Dakle drugih 30 minuta dobili su sa 17:8. Bedekovčini su predvodili Sebastijan Sovec sa 5 i Robert Galic sa 3 gola, dok je najviše kod domaćina, 10 golova zabio Pavle Novaković. Bedekovčina dva kola prije kraja sezone drži 7. mjesto sa 4 boda, a u 7., predzadnjem kolu dočekuje vodeću Novsku.

RK ZG DUBRAVA 2 – RK BEDEKOVČINA 32:13 (15:5)