Porazi Straže i Stubice od vodeće dvojke

Autor el

4. NL – središte, skupina A, 23. kolo

Danas su odigrane četiri utakmice 23. kola 4. NL središte skupina A. Od zagorskih predstavnika na teren su izašli Straža i Stubica. Straža je u Humu na Sutli dočekala drugoplasiranu Brezovicu i doživjela četvrti poraz zaredom, ovaj puta 1:3. Straža je povela i držala vodstvo skoro do odmora, ali je ipak Brezovica tik pred poluvrijeme izjednačila i u nastavku pobijedila. Stubica je pak gostovala kod vodećeg Dinama (OO), gdje je poražena tijesno, bilo je 2:1 za Dinamo. Do 65. minute nije bilo golova, pa je 10 minuta Dinamo zabio dva, da bi Drempetić u 88. smanjio. U preostale dvije današnje utakmice Duga Resa 1929. napravila je veliko iznenađenje pobijedivši 2:1 Zagreb, dok je Prečko bilo vrlo uvjerljivo i sa 7:0 svladalo je zadnji Slunj Tom pobjedom, barem do sutra Prečko je, preskočivši Mladost Zabok i Golubovec izbilo na treće mjesto. Na vrhu je između Dinama i Brezovice ostalo sedam bodova. Tri utakmice su na rasporedu sutra, a jedna će se igrati tek 18. svibnja. Riječ je o zagorskom derbiju između Klanjca i Tondacha, koji se po izvornom rasporedu trebao igrati sutra. No, kako Klanjec domaće utakmice igra u Kumrovcu, koji je ovoga vikenda domaćin WRC Croatia Rallya, odlučeno je da se utakmica odgodi, a novi termin je srijeda 18. svibnja u 17.30 sati. Sutrašnji program u 10 sati otvorit će Mladost Zabok i Špansko, a u 17 igraju Golubovec i Polet (SK), te Odra i Blato.