Preokretom do sva tri boda

4. NL – središte skupina A: 6. kolo: Blato – Tondach 1:3

tondach - golubovec 08.JPG

U 6. kolu 4. NL središte skupina A, Tondach je gostovao kod Blata. Nakon minimalnog poraza u zagorskom derbiju protiv Golubovca, pa laganom prolaza protiv Stubice u četvrtfinale zagorskog kupa, Tondach je krenuo po bodove kod Blata. U prvih 45 minuta nije bilo golova, a u nastavak su bolje krenu domaćini, koje je u vodstvo doveo Luka Tudjek u 51. minuti. No, nakon toga vrlo brzo kreće sjajan preokret Tondacha, koji je započeo Nikola Mutak u 56. minuti. Mutak je u završnici, u 87. minuti pogodio i za 1:2, da  bi u 90. minuti Vito Suljić iskoristio dosuđeni kazneni udarac i postavio konačnih 1:3. Tako je Tondach preokretom stigao do sva ti boda na ovom gostovanju.