Rukomet: Rukometaši Bedekovčine u triler završnici do pobjede

Autor

U drugom kolu Druge rukometne lige zapad, rukometaši Bedekovčine su sinoć u svojoj dvorani pobijedili Rudara iz Samobora 25:24.

Bedekovčani su poveli 5:0, pet minuta prije kraja prvog dijela imali najveće vodstvo, 15:8, ali su do kraja prvog poluvremena dozvolili gostima da sa 4:0 uhvate priključak i u drugom dijelu dođu do izjednačenja i napete završnice. Gosti su imali zadnjih 12 sekundi za izjednačenje, ali je domaći vrata Granić obranio udarac gostiju u zadnjim sekundama.

Nakon prva dva kola Bedekovčina je s maksimalna četiri boda na diobi prva dva mjesta, zajedno sa labinskim Mladim Rudarom.