Toplice 1 i dalje drže treća mjesta

Autor el

Mini i mala odbojka: 1. HOL: Toplice 1 – Kitro Varaždin 1 1:2

SPORT 12.4_ODBOJKA MLAĐE KATEGORIJE TOPLICE 1 I DALJE DRŽE TREĆA MJESTA  Mini odbojka .jpg

U subotu su na rasporedu bile nove utakmice za mlađe kategorije ŽOK Toplice 1 u mini i maloj odbojci, a koje igraju 1. HOL po regijama. Obje su ekipe odigrale po dvije utakmice protiv ekipe Kitro Varaždin 1. Zanimljivo je da su sve utakmice bile neizvjesne i sve su završila rezultatom 1:2, no osvojeni setovi Toplica 1 važni su jer su u obje kategorije time zadržale treća mjesta na ljestvici, sa po dva boda prednosti, baš pred svojim subotnjim protivnicama. U maloj odbojci Toplice 1 su u obje utakmice povele, u prvoj su prvi set dobile sa 25:13, a u drugoj sa 25:22. No, nakon toga gošće okreću, u prvoj utakmici drugi set dobivaju sa 25:10, a u drugoj sa 25:19, da bi oba treća seta dobile sa 15:9. Za Toplice 1 su igrale:  Vida Bastić, Marta Šoštarko, Veronika Mužar, Ana Poljak, Josipa  Marković, Ines Đurđan, Taša Šivalec, Lana Barić, Ana Sedak Benčić, Marija Šturman i Ellen Bogović, trener Dario Zagvozda.  Prije zadnjeg nastupa u dvije utakmice kod OK Kaštel Toplice 1 su na 3. mjestu sa 22 boda. U mini odbojci prvi set prve utakmice dobio je Kitro sa 15:7, Toplice 1 vraćaju se u utakmicu pobjedom u drugom setu 15:13, ali treći sa također 15:13 dobiva Kitro. U drugoj utakmici bolje su krenule domaće odbojkašice i slave sa 15:7, no Kitro okreće i sa 15:8 i 15:14 i ovu utakmicu dobiva sa 2:1. Trener Robert Halapir na raspolaganju je imao sastav: Mia Podgajski, Viktorija Reister, Gabi Pavrlišak, Nika Krznar, Jana Novak i Nina Špoljar. I u ovoj kategoriji Toplice 1 drže treće mjesto i to sa 29 bodova, a u zadnjem nastupu gostovat će kod Kaštela.