Toplice 1 poražene kod Kaštela 2, ali pobijedile Totovec

Autor el

Odbojka, 3. HOL sjever: 14. kolo: ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Toplice 1 3:0

Odbojkašice ŽOK Toplice 1, u subotu su u 14. kolu 3. HOL sjever gostovale kod ŽOK Kaštel 2. Na ljestvici Kaštel 2 je iza Toplica, no prvi set je nakon puno neizvjesnosti otišao na domaću stranu sa 26:24. To, kao da je na neki način odredilo i nastavak ovog susreta, u koji se Toplice 1 nisu uspjele vratiti, već je domaćin sa 25:17 i 25:16 priveo utakmicu kraju sa 3:0.  No, pored ove utakmice, Toplice su odigrale i zaostalu utakmicu kod Totovca. I u toj utakmici prvi set je izgubljen, Totovec ga je dobio 25:19, no Toplice 1 se vraćaju i sa 25:19 i 25:21 dobivaju slijedeća dva seta za preokret. Ipak, Totovec se neda i osigurava bod dobivanjem 4. seta 25:17. Peti set, za pobjedu i drugi bod odlazi na stranu Toplica sa 15:13. Za Toplice 1 igrale su: Prežigalo, Šoštarko, Ulama, Čelec, Halapir, Ružak i Slovenec; trener Dario Zagvozda. Toplice 1 drže trenutno 5. mjestu sa 24 boda, a u 15. kolu dočekuju Ivanec 3.